Hakkımızda

d

25 yılı aşan tecrübemizi, kalifiye insan gücü ve yüksek teknoloji ile buluşturarak kaliteli, modern ve zarif ürünleri seri üreterek sektörümüzde öncüyüz

1998 Yılında Cihan Ahşap ismi ile Çelik kapı panelleri üretimine başlayan firmamız daha sonra CİHANPAN markasıyla panel üretimine ilave olarak MDF kasa ve pervaz üretimini başlatarak Çelik kapı üreticilerine güvenilir bir tedarikçi olmuştur. 2023 yılı başı itibarıyla da yine çözüm ortaklarımızın talepleri doğrultusunda CİHANPAN DOOR markası ile oda kapısı üretimine başlamıştır.

Tecrübeli bir ekip tarafından uzun çalışmalar sonunda üretimi yapılan ve patenti firmamıza ait olan Elitpan UV panellerinden oda kapısı üreterek beğenilerinize sunuyor ve panelde yakaladığımız başarıyı kapıda da yakalayacağımıza inanıyoruz.

25 yılı aşan tecrübemizi, kalifiye insan gücü ve yüksek teknoloji ile buluşturarak kaliteli, modern ve zarif ürünleri seri üreterek sektörümüzde öncü bir konuma ulaştık.

Ekip olarak; kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirdiğimiz üretim felsefemizi sürekli değişim sürekli gelişim vizyonuyla birleştirip CİHANPAN DOOR’u bir Dünya markası yaparak taçlandırmak istiyoruz.

iki ayrı yerleşkede toplam 13.000 metrekare kapalı alanda yıllık 100.000 kapı üretebilecek tesisimizi hizmetinize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla…